Výpočtová technika - Compy.sk
Nákupný košík

Položiek:0 ks
Cena:0,00 €
Zobraziť
Podkategória
zobraziť viac
Výrobca
Délka optického patch kabelu
Kategorie kabelů
Ochrana konektoru kabelů
Optický patch kabel
Stínění kabelů
USB Micro-B (F)
USB Type A (M)
USB Type A (F)
USB Type B (M)
USB Type B (F)
USB Type-C (M)
USB Type-C (F)
USB Mini-B (M)
USB Micro-B (M)
HDMI Standard A (M)
HDMI Standard A (F)
Sériový port
HDMI Mini C (M)
Typ drátového připojení
Barva
VGA / D-SUB (F)
VGA / D-SUB (M)
24 pin (F)
Barva
24 pin (M)
Rozlišení (šxv)
Apple 30 pin (F)
Barva
Apple 30 pin (M)
Apple Lightning (M)
bez konektoru
Konektor 15 Pin D-Sub
Car adaptér (M)
CX 4 (M)
Konektor DisplayPort
DB-25 (F)
Konektor HDMI
DB-25 (M)
Konektor USB
DB-9 (F)
DB-9 (M)
DisplayPort (F)
DisplayPort (M)
DisplayPort Mini (F)
DisplayPort Mini (M)
DMS-59 (M)
D-SUB (F)
D-SUB (M)
DVI (F)
DVI (M)
DVI Mini (M)
DVI-A (M)
DVI-D (F)
DVI-D (M)
DVI-I (F)
DVI-I (M)
E2000
eSATA (F)
eSATA (M)
FC (M)
FireWire (F)
HDMI Micro D (M)
HDMI Mini C (F)
IDE (F)
Jack 2,5 mm (M)
Jack 2,5mm (M)
Jack 3,5 mm (F)
Jack 3,5mm (F)
Jack 3,5 mm (M)
Jack 3,5mm (M)
Jack 6,3 mm (F)
Jack 6,3 mm (M)
Koax (F)
Koax (M)
LC (M)
LPT 36-pin (M)
Mini DIN 4 pin (F)
MMCX (M)
Molex 4 pin (F)
Molex 4 pin (M)
MTRJ (M)
Napájecí C5 (F)
Napájecí C7 (F)
Napájecí C8 (F)
Napájecí C13 (F)
Napájecí C13 (M)
Napájecí C14 (M)
Napájecí C15 (F)
Napájecí C19 (F)
Napájecí C20 (M)
Napájecí Typ C (220V) (M)
Napájecí Typ E (220V) (M)
N-Type (F)
N-Type (M)
OBD (F)
OBD (M)
OneLink (M)
PCI-E BTX 6-pin (M)
PCI-Express (M)
PS/2 (F)
PS/2 (M)
QD (M)
QSFP (M)
QSFP+ (M)
RCA (F)
RCA (M)
RJ-11 (M)
RJ-12 (F)
RJ-12 (M)
RJ-45 (F)
RJ-45 (M)
RJ-9 (M)
RS-232 (F)
RS-232 (M)
RSMA (F)
RSMA (M)
Samsung 30p (M)
SAS (M)
SAS Mini (M)
SATA (F)
SATA (M)
SATA 15 pin (F)
SATA 15 pin (M)
SC (M)
SC/APC (M)
Scart (M)
SCSI (M)
SFP+ (M)
Special
SPHD (M)
ST (M)
S-Video (F)
Thunderbolt (M)
Thunderbolt 3 (M)
Toslink (M)
UFL
USB [INT] 19 pin (M)
USB [INT] 9 pin (F)
USB [INT] 9 pin (M)
USB Micro-B 2.0 (F)
USB Micro-B 2.0 (M)
USB Micro-B 3.x (F)
USB Micro-B 3.x (M)
USB Mini-A (M)
USB Mini-B (F)
USB Type A 2.0 (F)
USB Type A 2.0 (M)
USB Type A 3.x (F)
USB Type A 3.x (M)
USB Type B 2.0 (F)
USB Type B 2.0 (M)
USB Type B 3.x (M)
VGA (F)
4 pin (F)
VGA (M)
Novinky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Kabely, přepínače a redukce

ÚvodKabely, přepínače a redukce
0.29118 €
6500 €
Počet vysledkov: 4742
Na stránku
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 527

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 0,5m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 0,5m
Dostupnosť: do 24 hodín
4,09 €
bez DPH 3,41 €

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 1m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro USB B,...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 1m
Dostupnosť: do 24 hodín
4,41 €
bez DPH 3,67 €

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 2m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro USB B,...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 2m
Dostupnosť: do 24 hodín
4,32 €
bez DPH 3,60 €

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 3m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro USB B,...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 3m
Dostupnosť: do 24 hodín
4,91 €
bez DPH 4,09 €

PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 25m

USB 2.0 aktivní repeater kabel 25m Kabel je vhodný pro prodloužení...

 PremiumCord USB 2.0 repeater a prodlužovací kabel A/M-A/F 25m
Dostupnosť: do 24 hodín
23,82 €
bez DPH 19,85 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 10m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 10m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 10m Cisco komp. Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
200,58 €
bez DPH 167,15 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 5m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 5m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 5m Cisco komp. Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
156,99 €
bez DPH 130,82 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 3m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 3m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 3m Cisco komp.
Dostupnosť: na otázku
60,81 €
bez DPH 50,68 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 5m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 5m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 5m Cisco komp.
Dostupnosť: do 24 hodín
84,88 €
bez DPH 70,73 €
Na stránku
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 527

VŠETKO O NÁKUPE
0948 862 600
info@compy.sk
V pracovné dni od 9.00 - 17.00 hod
Copyright 2012 - 2019 © Výpočtová technika - Compy.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov