Výpočtová technika - Compy.sk
Nákupný košík

Položiek:0 ks
Cena:0,00 €
Zobraziť
Podkategória
zobraziť viac
Výrobca
Kategorie kabelů
Minimální nutné rozhraní
Ochrana konektoru kabelů
Primární určení
Stínění kabelů
Univerzální dokovací stanice
True Wireless
Odnímatelný kabel
Redukce šumu (interní zdroj)
Podpora AAC/AptX
Noise canceling (okolní hluk)
USB Standard
Barva
Optický patch kabel
Délka optického patch kabelu
Počet portů D-SUB
Počet portů HDMI
Ethernetový kabel - kategorie
Typ stínění kabelu
LSOH
USB Type A (M)
USB Type A (F)
USB Type B (M)
Sériový port
USB Type B (F)
USB Type-C (M)
USB Type-C (F)
USB Mini-B (M)
USB Micro-B (M)
USB Mini-B (F)
USB Micro-B (F)
HDMI Standard A (M)
HDMI Standard A (F)
HDMI Mini C (M)
HDMI Mini C (F)
HDMI Micro D (M)
VGA / D-SUB (F)
VGA / D-SUB (M)
Apple 30 pin (M)
MagSafe 3
Apple Lightning (F)
Apple Lightning (M)
bez konektoru
Konektor 15 Pin D-Sub
Car adaptér (M)
CX 4 (M)
Konektor DisplayPort
DB-25 (F)
Konektor HDMI
DB-25 (M)
Konektor USB
DB-9 (F)
DB-9 (M)
DisplayPort (F)
DisplayPort (M)
DisplayPort Mini (F)
DisplayPort Mini (M)
DVI-A (M)
DVI-D (F)
DVI-D (M)
DVI-I (F)
DVI-I (M)
Barva
E2000
eSATA (F)
eSATA (M)
FC (M)
FireWire (M)
F-type (M)
IDE (F)
Jack 2,5 mm (M)
Jack 3,5 mm (F)
Jack 3,5 mm (M)
Jack 6,3 mm (F)
Jack 6,3 mm (M)
Koax (F)
Koax (M)
LC (M)
IPEX1
LPT 36-pin (M)
Mini DIN 4 pin (F)
MMCX (M)
Molex 2 pin (M)
Molex 3 pin (M)
Molex 4 pin (F)
Molex 4 pin (M)
MPO (F)
MPO (M)
MTRJ (M)
Napájecí C5 (F)
Napájecí C7 (F)
Napájecí C8 (F)
Napájecí C13 (F)
Napájecí C14 (M)
Napájecí C15 (F)
Napájecí C19 (F)
Napájecí C20 (M)
Napájecí Typ C (220V) (M)
Napájecí Typ E (220V) (M)
N-Type (F)
N-Type (M)
OBD (F)
OBD (M)
OneLink (M)
PCI-E BTX 6-pin (M)
PCI-Express (M)
PS/2 (F)
PS/2 (M)
QD (M)
QSFP28 (M)
QSFP (M)
QSFP+ (M)
RCA (F)
RCA (M)
RJ-11 (M)
RJ-12 (F)
RJ-12 (M)
RJ-45 (F)
RJ-45 (M)
RJ-9 (M)
RS-232 (F)
RS-232 (M)
Chytrá domácnost kompatibil
RSMA (F)
RSMA (M)
Záruka notebooku
SAS (M)
SAS Mini (M)
SAS Mini HD (M)
SATA (F)
SATA (M)
SATA 13 pin (F)
SATA 15 pin (F)
SATA 15 pin (M)
SATA 22 pin (M)
SC (M)
SC/APC (M)
SCART (F)
Scart (M)
SFP+ (M)
SFP28 (M)
SMA (F)
SMA (M)
Special
SPHD (M)
ST (M)
S-Video (F)
Thunderbolt (M)
Thunderbolt 3 (F)
Thunderbolt 3 (M)
Toslink (F)
Toslink (M)
BNC (M)
UFL
USB [INT] 9 pin (F)
USB [INT] 9 pin (M)
USB [INT] 19 pin (F)
USB [INT] 19 pin (M)
3 pin (F)
3 pin (M)
4 pin (F)
4 pin (M)
24 pin (F)
24 pin (M)
4 pin ATX (F)
4 pin ATX (M)
6 pin ATX (F)
6 pin ATX (M)
8 pin ATX (F)
8 pin ATX (M)
Herní provedení

Kabely, přepínače a redukce

ÚvodKabely, přepínače a redukce
0.552 €
11900 €
Počet vysledkov: 4065
Na stránku
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 452

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 0,5m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 0,5m
Dostupnosť: do 24 hodín
5,22 €
bez DPH 4,35 €

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 1m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro USB B,...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 1m
Dostupnosť: do 24 hodín
5,61 €
bez DPH 4,68 €

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 2m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro USB B,...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 2m
Dostupnosť: do 24 hodín
5,49 €
bez DPH 4,58 €

PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 3m

Kabel Micro USB3.0 5Gbps USB A - Micro USB B,...

 PremiumCord Kabel Micro USB 3.0 5Gbps USB A - Micro USB B, MM, 3m
Dostupnosť: do 24 hodín
5,80 €
bez DPH 4,84 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 10m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 10m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 10m Cisco komp. Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
218,66 €
bez DPH 182,22 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 5m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 5m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Active 5m Cisco komp. Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
170,30 €
bez DPH 141,92 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 3m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 3m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 3m Cisco komp.
Dostupnosť: na otázku
23,06 €
bez DPH 19,22 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 5m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 5m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 24 Passive 5m Cisco komp.
Dostupnosť: na otázku
59,55 €
bez DPH 49,62 €

10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Active 1m Cisco komp.

Popis produktu: 10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Active 1m...

10G SFP+ DAC Cable AWG 30 Active 1m Cisco komp.
Dostupnosť: na otázku
104,03 €
bez DPH 86,69 €
Na stránku
Zobraziť stranu: 1 2 3 ... 452

VŠETKO O NÁKUPE
0948 862 600
info@compy.sk
V pracovné dni od 9.00 - 17.00 hod
Copyright 2012 - 2023 © Výpočtová technika - Compy.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov