Výpočtová technika - Compy.sk
Nákupný košík

Položiek:0 ks
Cena:0,00 €
Zobraziť
Podkategória
zobraziť viac
Výrobca
Provedení switche
Fanless switch
Obsahuje switch
Rychlost LAN max.
Rychlost Wi-Fi max.
Optika
Management
Rozhraní karty
Počet LAN portů
Počet SFP portů
Počet SFP+ portů
Počet WAN portů
POE
QSFP+ (M)
SFP+ (M)
ESD zóna

Sieťové prvky aktívne

ÚvodSieťové prvky aktívne
0.216 €
146300 €
Počet vysledkov: 4130
Na stránku
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 5 ... 459

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG60 & USG60W  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG60...

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for USG60 & USG60W   Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
198,03 €
bez DPH 165,02 €

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL...

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 110 & USG110   Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
283,76 €
bez DPH 236,46 €

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 1100 & USG1100  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL...

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 1100 & USG1100   Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
341,50 €
bez DPH 284,58 €

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 310 & USG310  

LIC-BAV, 1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL...

1 YR Gateway Anti-Virus Bitdefender Signature license for ZyWALL 310 & USG310   Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
300,70 €
bez DPH 250,58 €

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all

1portový Mini GBIC pro 1000BaseSX+ SFP (LC-Duplex) Přehled Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX...

1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
258,24 €
bez DPH 215,20 €

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V

Ochrana proti přepětí: Napájecí i datové vodiče jsou chráněny proti...

10/100/1000 Prepetová ochrana ethernet a POE 48V
Dostupnosť: na otázku
16,47 €
bez DPH 13,73 €

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou...

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Dostupnosť: na otázku
80,77 €
bez DPH 67,31 €

10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter * UTP to...

10/100to100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
139,13 €
bez DPH 115,94 €

1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR

Hewlett Packard (HP) - JW087A - HPE SFP (mini-GBIC) Module...

1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR Doprava zdarma
Dostupnosť: na otázku
515,03 €
bez DPH 429,19 €
Na stránku
Zobraziť stranu: 1 2 3 4 5 ... 459

VŠETKO O NÁKUPE
0948 862 600
info@compy.sk
V pracovné dni od 9.00 - 17.00 hod
Copyright 2012 - 2021 © Výpočtová technika - Compy.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov