Výpočtová technika - Compy.sk
Nákupný košík

Položiek:0 ks
Cena:0,00 €
Zobraziť

SFP+ 10G WDMA 1270/1330 20km Cisco

Výrobca: A-LINK
Katalógové číslo: at_51392310G20
Part number: SFPP-10G-WDMA-20KM-C
Dostupnosť: na otázku (na sklade 0 ks)
Hodnotenie:
Záruka: 24
Cena bez DPH: 96,37 €
Cena:
115,64 €
Porovnať

Doplňujúce informácie

Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1270/1330nm zajišťuje dosah až 20km. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka: 1270/1330 nm
Dosah: 20 km
Kompatibilita: Cisco

VŠETKO O NÁKUPE
0948 862 600
info@compy.sk
V pracovné dni od 9.00 - 17.00 hod
Copyright 2012 - 2021 © Výpočtová technika - Compy.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov