Výpočtová technika - Compy.sk
Nákupný košík

Položiek:0 ks
Cena:0,00 €
Zobraziť

Prečo my

ÚvodPrečo my

Firma COMPY-COM spol. s.r.o. vznikla za účelom prevádzkovania internetového obchodu Compy.sk. Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment produktov výpočtovej  a kancelárskej techniky, elektroniky a pokladničných systémov.

 

Náš internetový obchod je priamo napojený na skladové zásoby dodávateľa, čo Vám zaručuje pravdivé informácie o dostupnosti jednotlivých tovarov. Ponúkame Vám široký sortiment produktov. U nás nájdete viac ako 40000 produktov, z ktorých väčšinu môžete mať už na druhý deň doma

V Compy máte dopravu zadarmo už pri objednávke nad 125€ s dph. Viac o prepravných podmienkach nájdete tu.

 

Naše reklamačné oddelenie je vám stále k dispozícii. Pre zachovanie spokojnosti zákazníka sa snažíme každú reklamáciu vyriešiť v čo najkratšom čase.

 

Náš odborný personál je tu pre Vás každý pracovný deň. Môžete sa nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami a my Vám radi pomôžeme.

 

Compy.sk ako bezpečný obchod? Áno, u nás môžete podľa zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji odstúpiť od kúpnej zmluvy, a to do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Podrobnosti o odstúpení od kúpnej zmluvy nájdete tu.

 

Vďaka pozitívnym hodnoteniam od zákazníkov sme získali certifikát "Overené zákazníkmi"

 

 

Naším cieľom je prevádzkovanie úspešného internetového obchodu, kde kladieme dôraz predovšetkým na spokojnosť našich zákazníkov

 

 

 

VŠETKO O NÁKUPE
0948 862 600
info@compy.sk
V pracovné dni od 9.00 - 17.00 hod
Copyright 2012 - 2024 © Výpočtová technika - Compy.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov