43" LG LED 43UH7Q - UHD, 700cd, WebOS,24/7
Kód: 20802700320
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
LG LED 43UH7Q-ETyp obrazovky: ADS
Podsvícení: Edge
Úhlopříčka [palce]: 43
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: 25% matný
Jas [cd/m2]: 700
Kontrast: 1 200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 B.
Reproduktory: 2x 10W
Konektory:
*2x HDMI in 2.2
*DP in: Ano
*RS232C in: Ano
*1x RJ 45
*IR in: Ano
*1x USB Type-A 2.0
*1x USB Type C 2.0 (DP ALT Mode)
*Audio out: Ano
*RS232C out: Ano
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 83W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: VESA 200x200 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: max. 15°
Barva: Černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 970.7 x 559.9 x 29.7
Hmotnost [kg]: 11,1
Obsah balení:
*Dálkový ovladač
*Napájecí kabel
*Redukce z phone na RS232C
*USB-C kabel
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://www.lg.com/global/business/commercial-display/digital-signage/standard/43uh7q-e/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely do 49 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| EAN: | 8806096654569 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Farba: | Černá |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 14 |
| Hmotnost jedn. balení: | 11.300 |
| Hmotnost přesná (kg): | 11,1 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Model: | 43UH7Q-E |
| Modelová řada: | LG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Part Number: | 43UH7Q-E.AEU |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 106x66x14 |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 970.7 x 559.9 x 29.7 |
| Spotřeba energie (W): | 83 |
| Šířka jedn. balení: | 106 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Uhlopriečka ("): | 43 |
| Verze HDMI: | Verze 2.2 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Výška jedn. balení: | 66 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Záruka (roky): | 3 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 700 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
