86" iiyama TE8615A-B2AG:IPS, 4K,EDLA,NFC
Kód: 20801780007TE86020
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Iiyama ProLite TE8615Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 85,6
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.493
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: 550
Kontrast: 1 200:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 B.
Reproduktory: 2x 20W
Integrovaný software: iiWare 21E
Hardware: CPU: RK3576 Octa-core A72*4 + A53*4, GPU: Mali G52 RAM: 8GB, ROM: 128GB
Konektory:
*2x HDMI 2.0
*1x DisplayPort 1.2
*1x USB-C (DP 1.2 Alt mode, PD 100W, Data, Touch)
*1x Mini Jack
*1x RS-232c (DSUB 9pin)
*1x S/PDIF
*1x OPS slot
*2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit)
*1x USB 2.0 (Android only)
*2x RJ 45
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 300
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 800 x 600mm
Orientace: Horizontální
Barva: Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): ?1955.6? x ?1174.3? x ?87.1?
Hmotnost [kg]: 68
Obsah balení:
*Napájecí kabel
*USB kabel
*HDMI kabel
*4x Touch pen
*Držák na stěnu
*Držák na kameru
*Dálkové ovládání
Záruka: 5 Let
Stránky výrobce: https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-te8615a-b2ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 82.7 kg |
| EAN: | 4948570127504 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Farba: | Černá |
| Celkový výkon repro (W): | 40 |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 127 |
| Hmotnost jedn. balení: | 82.700 |
| Hmotnost přesná (kg): | 68 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Model: | TE8615A-B2AG |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Part Number: | TE8615A-B2AG |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 800 x 600 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 210x19x127 |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | ?1955.6? x ?1174.3? x ?87.1? |
| Rozteč bodů (mm): | 0.493 |
| Spotřeba energie (W): | 300 |
| Šířka jedn. balení: | 210 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Uhlopriečka ("): | 85,6 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Výška jedn. balení: | 19 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Komerční/Vzdělávací |
| Záruka (roky): | 5 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 550 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
