Acer Veriton/S2735G_W_FR300W 92+/Mini TWR/U5-225/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: 187401800A29
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Veriton S2735G_W_FR300W 92+Provedení: mini Tower (17l)
Operační systém: Windows® 11 Professional 64
Procesor: Intel® Core™ Ulta 5 225 (10C/10T, 3,3/4,9GHz, 20MB cache)
Paměť: 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 s podporou dvou kanálů (2/1)
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD + volný 3,5"/2,5" SATA slot
Optická mechanika: DVD±RW
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: integrovaná grafika Intel®
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WiFi 6 + BT 5.3)
Klávesnice: ano (usb)
Myš: ano (usb)
Správa zabezpečení:
* TPM v2.0 (Trusted Platform Module)
* Kensington Security Slot
Napájení: interní 300W
Přední porty:
* 1x USB-C 3.2
* 3x USB 3.2
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zadní porty:
* 4x USB 2.0
* 1x HDMI
* 1x DP
* 1x VGA
* 1x COM port
* 1x parallel port
* 1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty:
* 1x PCIe x16
* 1x PCEe x1
Barva: černá
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.9 kg |
| EAN: | 4711474986962 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hloubka jedn. balení: | 41 |
| Hmotnost jedn. balení: | 6.900 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Model: | S2735G_W_FR300W 92+ |
| Modelová řada: | Acer Veriton |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ano |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | DT.R6XEC.005 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | MiniTower |
| Přesný model CPU: | U5-225 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 23x49x41 |
| Šířka jedn. balení: | 23 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 4 |
| USB 3.x (přední): | 3 |
| USB 3.x (zadní): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| VGA (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 300 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balení: | 49 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| Záruka (roky): | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
