ASUS ExpertBook B3/B3404CVA/i5-1335U/14"/WUXGA/8GB/512GB SSD/UHD/bez OS/Black/2R
Kód: 185-B3404-Q50827
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: ASUS ExpertBook B3 (B3404)Operační systém: bez operačního systému
Procesor: Intel Core i5-1335U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem / volné): 2/1
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Volné sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 antireflexní 60Hz
Stylus: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris (v režimu Intel UHD)
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 1080p FHD s IR pro podporu Windows Hello
Čtečka otisku prstu: ano
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card
USB:
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*1x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery
Další konektory:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.5mm Combo Audio Jack
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Smart card reader
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 63 Wh, 3 články Li-ion
Napájení: TYPE-C, 65W AC Adapter
Šasi: hliník a plast
Barva: černá
Rozměry: 31.37 x 22.68 x 1.99 ~ 1.99 cm
Hmotnost: 1,57 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-b3404/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.794 kg |
| EAN: | 4711387568972 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 63 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 226,8 |
| Hloubka jedn. balení: | 7.7 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 2.794 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,57 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Model: | B3404CVA |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook B3 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Part Number: | B3404CVA-Q50827 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | i5-1335U |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.6x51x7.7 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 313,7 |
| Šířka jedn. balení: | 30.6 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924030441 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 19,9 |
| Výška jedn. balení: | 51 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Asus |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Materiál: | Hliník a plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
