ASUS ExpertBook BM1/BM1503CDA-S7R516512/R5-150/15,6"/FHD/16GB/512GB/AMD int/bez OS/Gray/2R
Kód: 185-BM15-S7R516512
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ExpertBook BM1 (BM1503CDA-S7R516512)*armádní standard MIL-STD 810H
*certifikace TCO
Operační systém: ne
Procesor: AMD Ryzen 5 150 (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 2x slot DDR5 SO-DIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9, antireflexní WVA, LED, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: zvuk Dirac, integrovaný reproduktor; integrovaný mikrofon
Web kamera: 1080p FHD s krytkou
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax, Dual band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
*2x USB 3.2 Gen 1 typ A
*2x USB 3.2 Gen 2 typ C podpora DP/PD
Další porty:
*1x HDMI 1.4
*1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečení: ochrana a zabezpečení HDD heslem uživatele, ochrana heslem uživatele při spouštění systému BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, uživatelské heslo pro nastavení BIOSu, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), Microsoft Security Level 2, Kensington Nano Security Slot™, Microsoft Pluton Security Processor, snímač otisků prstů integrovaný v touchpadu
Barva: šedá (Gentle Grey)
Materiál: plast
Rozměry: 359,5x232,2x19,9mm
Hmotnost: cca 1,81kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/asus-expertbook-bm1-bm1503/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 50 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 19,9 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,81 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,55 |
| Model: | BM1503CDA-S7R516512 |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook BM1 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | BM1503CDA-S7R516512 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-150 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 359,5 |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška (mm): | 232,2 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Asus |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Materiál: | Plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
