ASUS NUC 14 ROG u7-155H/512GB/16G D5/Win11
Kód: 185CNUC14ROGU7
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS NUC 14 ROGCPU: Intel Core Ultra 7
Typ: Mini PC
Model procesoru: Intel Core Ultra 7 155H
Počet jader: 16
Cache procesoru: 24MB
RAM: 16GB
Frekvence paměti: 5 600 MHz
Typ paměti: DDR5
Maximální kapacita RAM: 64GB
Počet slotů RAM: 2
Počet osazených slotů RAM: 2
GPU: NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB
Disk: 512 GB, SSD, M.2 (NVMe), Celkový počet slotů M.2 - 3
Wifi: Ano, WiFi 6E
Bluetooth: Ano
Čtečka paměťových karet: ano
USB 2.0: 2
USB 3.2 Gen2: 4ks
Grafické výstupy: Display Port, HDMI
Další výstupy: Combo Jack, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, Thunderbolt 4
Rozměry:
Šířka 270 mm
Výška 50 mm
Hloubka 180 mm
Hmotnost 0,8 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.256 kg |
| EAN: | 4711387490310 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hloubka jedn. balení: | 18.1 |
| Hmotnost jedn. balení: | 6.256 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Model: | ASUS NUC 14 ROG |
| Modelová řada: | ASUS NUC |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 90AS0051-M00050 |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Provedení: | Mini PC |
| Přesný model CPU: | U7-155H |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 37.3x26.3x18.1 |
| Šířka jedn. balení: | 37.3 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 1 |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balení: | 26.3 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,4 |
| Záruka (roky): | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
