ASUS Vivobook 14/X1404VA-EB2278WZ/5-120U/14"/FHD/8GB/512GB/Intel int/W11H/Silver/2R
Kód: 185-X1404-EB2278WZ
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS Vivobook 14 X1404VA-EB2278WZ* ASUS Vivobook 14 (X1404VA-EB2278WZ) je 14palcový notebook pro každodenní práci, studium i zábavu, postavený na procesoru Intel Core 5 120U.
* Nabízí tenké a lehké provedení z plastu ve stříbrné barvě Cool Silver s hmotností pouhých 1,40 kg a splňuje vojenský standard odolnosti MIL-STD-810H.
* Vybaven podsvícenou klávesnicí s podporou NumberPad, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4 a operačním systémem Windows 11 Home.
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8 GB DDR5 (8 GB onboard + 1x SO-DIMM slot)
Počet slotů (celkem/volných): 2/1 (1x onboard + 1x DDR5 SO-DIMM)
Pevný disk: 512 GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 14,0" IPS-level panel, FHD (1920 x 1080), 60 Hz, 250 nits, 45% NTSC, antireflexní povrch, poměr stran 16:9, poměr displeje k tělu 83%, TÜV Rheinland certified
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: SonicMaster, vestavěný reproduktor, vestavěný mikrofon
Web kamera: 720p HD kamera s fyzickou krytkou soukromí
Polohovací zařízení: Multidotykový trackpad s podporou NumberPad
Podsvícená klávesnice: Ano (Backlit Chiclet Keyboard)
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual Band + Bluetooth 5.4
Porty USB:
* 1x USB 2.0 Type-A (datová rychlost až 480 Mb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (datová rychlost až 5 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (datová rychlost až 5 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C s podporou Power Delivery (datová rychlost až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack
Zabezpečení: McAfee® (30 dní zdarma), ochrana heslem při spouštění systému BIOS, TPM (Firmware TPM), standard MIL-STD-810H
Baterie: 42 Wh, 3článková Li-ion (3S1P)
Napájení: TYPE-C, 48W AC adaptér (výstup: 20V DC, 2,4A, 48W; vstup: 100–240V AC 50/60Hz), nabíjecí výkon min. 33W / max. 48W (adaptér není součástí balení)
Barva: Stříbrná (Cool Silver)
Materiál: Plast
Rozměry: 324,9 x 213,9 x 17,9 mm
Hmotnost: 1,40 kg
Záruka: 24 měsíců
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-14-x1404/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core 5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Stříbrná |
| Baterie - kapacita (Wh): | 42 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 17,9 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,40 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| Model: | X1404VA-EB2278WZ |
| Modelová řada: | ASUS Vivobook 14 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Možnost více disků (počet): | 1 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Part Number: | X1404VA-EB2278WZ |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad + NumberPad |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Přesný model CPU: | 5-120U |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 324,9 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0: | Ano |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 213,9 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,4 |
| Záruka baterie: | 12 měsíců |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Asus |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Materiál: | Plast |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
