ASUS Zenbook S 14 OLED/UX5406SA-OLED701X/U7-258V/14"/2880x1800/T/32GB/512GB/Intel int/W11P/White/2R
Kód: 185-UX540-OLED701X
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS Zenbook S 14 (UX5406SA-OLED701X)*armádní standard MIL-STD 810H
*obal (Sleeve)
*stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4E, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, 12 MB cache)
Neural procesor: Intel® AI Boost (až 47TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14" 3K (2880X1800) 16:10 antireflexní OLED, 120Hz, 0,2ms, 400 nitů, 100% DCI-P3, VESA Display HDR True Black 500, PANTONE Validated
Grafická karta: integrovaná Intel® Arc™ 140V
Audio: 2x reproduktor Harman/Kardon, technologie Smart Amp; mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Pero: ASUS Pen SA203H-MPP2.0
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
*1x USB 3.2 Gen 2 typu A
*2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení/technologie Power Delivery
Další porty:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zabezpečení: firmware TPM, Microsoft Pluton, infračervená webkamera s podporou Windows Hello
Baterie: 72Wh, 2S2P, 4článková Li-ion
Napájení: 65W AC adaptér, USB-C
Barva: Scandinavian White
Materiál: hliník
Rozměry: 310,3x214,7x11,9-12,9mm
Hmotnost: cca 1,2kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-s-14-ux5406/?overviewpath=intel-core-ultra-series-2
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.03 kg |
| EAN: | 4711636547109 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Bílá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 72 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 2880x1800 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ano |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 12,9 |
| Hloubka jedn. balení: | 10.3 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 3.030 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,2 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Model: | UX5406SA-OLED701X |
| Modelová řada: | ASUS Zenbook S 14 OLED |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Part Number: | UX5406SA-OLED701X |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-258V |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 45.9x28.7x10.3 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 310,3 |
| Šířka jedn. balení: | 45.9 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 214,7 |
| Výška jedn. balení: | 28.7 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Asus |
| Baterie - počet článků: | 4 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Materiál: | Hliník |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
