Dell Pro 13 PB13255 13'' FHD+ R5/16GB/512s/W11P
Kód: D-N-PB13255-P3-553
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametry*Procesor: AMD Ryzen 5 PRO 230 (6 jader, 12 vláken, 3,5/4,9 GHz, 16 MB cache)
*Paměť: 16 GB, LPDDR5, 7500 MT/s, dvoukanálový (onboard)
*Operační systém: Windows 11 Pro
*Kapacita disku: 512 GB SSD
*Displej: 13.3", bezdotykový, FHD+, IPS, antireflexní, 300 nitů, 45% NTSC
*Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M Graphics
*Webkamera: FHD HDR + IR kamera, rozpoznáváním obličeje, TNR, Camera Shutter, Mikrofon
*Připojení: Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be + Bluetooth® 5.4
*Baterie a napájení: 3článková, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable
*Barva: Aluminum (stříbrná)
Výbava a příslušenství
*Klávesnice: podsvícená klávesnice česká/slovenská (MUI) s klávesou Copilot - bez numerické klávesnice
*Smart Card Reader s NFC: ano
*Čtečka otisků prstů: ano (Control Vault 3+)
*Thunderbolt 4: ano
*vPro: ne
*WLAN a RJ-45: ne
*slot pro modul WWAN: 4G
Konektivita
*2x USB Type-C Thunderbolt™ 4.0 s Power Delivery 3.1 a DisplayPort™ 1.4a
*1x USB 3.2 1. generace s technologií PowerShare
*1x USB 3.2 1. generace
*1x HDMI 2.1
*1x Globální konektor pro náhlavní soupravu
*1x Slot karty nano-SIM
*1x Slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu)
*1x Slot na čtečku čipových karet
Rozměry a hmotnost
*Rozměry: Výška: 19,78 mm, Šířka: 300 mm, Hloubka: 215 mm
*Hmotnost: od: 1,26 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-13-plus-laptop-or-2-in-1/spd/dell-pro-pb13255-2-in-1-laptop/gcto_pb13255_usx?redirectTo=SOC
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 5397184998991 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Stříbrná |
| Baterie - kapacita (Wh): | 55 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | 4G LTE |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 215 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,26 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Logo přes obrázek: | Adapter-ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| Model: | PB13255 |
| Modelová řada: | Dell Pro 13 Plus |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | RG17D |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5PRO-230 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Šířka (mm): | 300 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030091 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka ("): | 13,3 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška (mm): | 19,78 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,5 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Značka: | Dell |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
