Dell Pro 14 Essential/PV14250/5-120U/14"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Black/3R NBD
Kód: D-N-PV14250-P3-551
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametry*Procesor: C5-120U RPL-U R Core 5 120U UMA, TPM, FF, USBC
*Paměť: 1 x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s
*Operační systém: Windows 11 Pro
*Kapacita disku: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD
*Displej: 14.0-inch FHD+ (1920x1200) Anti-Glare Non-Touch 300nits WVA Display
*Grafická karta: Intel Graphics
*Webkamera: Ano
*Připojení: Wi-Fi 6, Bluetooth
*Baterie a napájení: 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), Zařízení je dodáváno bez napájecího adaptéru.
*Barva: Černá (Carbon Black)
Výbava a příslušenství
*Klávesnice: Czech/Slovak backlit Copilot key keyboard, Bez numerické klávesnice
*Smart Card Reader: Ne
*Čtečka otisku prstu: Ano
*Thunderbolt 4/5: Ne
*vPro: Windows System Driver
*Ethernetový port RJ-45: Ne
*WWAN: Ne
Konektivita
*SD card reader
*1x Konektor pro sluchátka
*2x USB-A 3.2
*1x Napájecí konektor
*1x HDMI 1.4
*1x USB-C 3.2 (DisplayPort/Power Delievery)
Rozměry a hmotnost
*Rozměry: Výška: , Šířka: , Hloubka: 16.9 –19.9 x 314 x 226.15 mm
*Hmotnost: 1,54 Kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core 5 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 5397184989951 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 54 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 226,15 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,54 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| Model: | PV14250 |
| Modelová řada: | Dell Pro 14 Essential |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 29GJC |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | 5-120U |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 314 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 19,9 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,4 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Značka: | Dell |
| Baterie - počet článků: | 4 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
