Dell Pro 14 Premium PA14250 FHD+/U7/16GB/512S/W11P
Kód: D-N-PA14250-P3-751
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametry*Procesor: Intel Core Ultra 7 266V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/5,0 GHz, E-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
*Paměť: 16 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard)
*Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC
*Kapacita disku: 512 GB TLC SSD
*Displej: 14", bezdotykový, FHD+, 100% sRGB, antireflexní, 400 nitů, ComfortView+, Low power, Lightweight
*Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
*Webkamera: 8MP HDR + IR kamera s detekcí přítomnosti, rozpoznávání obličeje, TNR, Camera Shutter, Mikrofon
*Připojení: Intel® BE201 Wi-Fi 7 2x2 + Bluetooth® 5.4
*Baterie a napájení: 3článková, 60 Wh, ExpressCharge™, ExpressCharge™ Boost
*Barva: Magnesium (šedá)
Výbava a příslušenství
*Klávesnice: podsvícená klávesnice česká/slovenská s klávesou Copilot - bez numerické klávesnice
*Smart Card Reader: ne
*Čtečka otisků prstů: ano
*Thunderbolt 4: ano
*vPro: Ano
*RJ-45: ne
*slot pro modul WWAN: ne
Konektivita
*2x Thunderbolt™ 4 s Power Delivery 3.1 a DisplayPort 2.1 (USB Type-C™)
*1x Port USB 3.2 1. generace
*1x Univerzální zvukový port
*1x Port HDMI 2.1
*1x Slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu)
Rozměry a hmotnost
*Rozměry: Výška: 16,38-17,95 mm, Šířka: 311,2 mm, Hloubka: 216,7 mm
*Hmotnost: od: 1,141 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-premium-laptop/spd/dell-pro-pa14250-laptop/gcto_pa14250_usx_mbb?redirectTo=SOC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 5397321000457 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 60 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 216,7 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,141 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Logo přes obrázek: | Adapter-ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| Model: | PA14250 |
| Modelová řada: | Dell Pro 14 Premium |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 48 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 7F3F0 |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-266V |
| Rozlišení webkamery: | 8MP |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Šířka (mm): | 311,2 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025020058 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 17,95 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Značka: | Dell |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
