HP EliteBook 6 G1i 16 U7-255U/32/512GB/W11P/12TOPS
Kód: HP-D90PMET
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteBook 6 G1iMožnosti využívající umělou inteligenci a moderní připojení zvyšují produktivitu uživatelů.
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255U
NPU: 12 Tops
Paměť: 1 x 32GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1 SODIMM
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" WUXGA, matný, UWVA, 300 nitů
Grafická karta: Intel® Graphics
Audio: Dva stereofonní reproduktory
Polohovací zařízení: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Intel BE201 Wi-Fi 7, 4G
Porty USB:
*2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené)
*2x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 40 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
Další porty:
*1× HDMI 2.1
*1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
*1× RJ-45
*1× zásuvka pro bezpečnostní zámek
Kabely nejsou součástí dodávky
Napájení: Není součástí balení
Barva: Stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 359,4 x 251 x 10,9-17mm
Hmotnost: Od 1,75kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.696 kg |
| EAN: | 821844546888 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Stříbrná |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 251 |
| Hloubka jedn. balení: | 7.1 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 2.696 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,75 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Logo přes obrázek: | Adapter-ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,2 |
| Model: | G1i |
| Modelová řada: | HP EliteBook 6 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Part Number: | D90PMET#BCM |
| Počet jader CPU: | 12 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Přesný model CPU: | U7-255U |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.6x52.2x7.1 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Šířka (mm): | 359,4 |
| Šířka jedn. balení: | 30.6 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 17 |
| Výška jedn. balení: | 52.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Značka: | HP |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
