HP EliteBook 8/G2a/AI7-450/16"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R
Kód: HP-DG1N1ET
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteBook 8 G2aOperační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ AI 7 450 (max. zvýšená frekvence 5,1 GHz, 16 MB mezipaměti L3, 8 jader, 16 vláken)
NPU: 50 TOPS
Paměť: 16GB paměť DDR5-5600 MT/s (1× 16 GB) Přenosová rychlost až 5 600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1
Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, Low Blue Light, 400 nits
Grafická karta: Grafická karta AMD Radeon™ 860M
Audio: 2 Reproduktory
Web kamera: 5Mpx IF AI
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2×2) a Bluetooth® 6.0 AIM-T
Porty USB:
*1× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (napájený port)
*1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
*2× Thunderbolt™ 4 s USB Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Další porty:
*1× HDMI 2.1
*1× kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (stereo)
*1× slot pro nano bezpečnostní zámek
*Kabel HDMI se prodává samostatně
Baterie: 3článková Li-ion polymerová HP s dlouhou výdrží (68 Wh)
Napájení: 65 až 100W napájecí adaptér AC (doporučeno, prodává se samostatně)
Barva: Ledovcově stříbrná
Materiál: FERT
Rozměry: 359 × 250 × 11,5-15,5 mm
Hmotnost: 1,74
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 7 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.518 kg |
| EAN: | 826581047575 |
| Farba: | Stříbrná |
| Baterie - kapacita (Wh): | 68 |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 6.0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 250 |
| Hloubka jedn. balení: | 6.6 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 2.518 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,74 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| Model: | G2a |
| Modelová řada: | HP EliteBook 8 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 860M Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | DG1N1ET#BCM |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI7-450 |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.7x42.4x6.6 |
| Šířka (mm): | 359 |
| Šířka jedn. balení: | 30.7 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška (mm): | 15,5 |
| Výška jedn. balení: | 42.4 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Značka: | HP |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
