HP ProBook 4/G2a/R5-230/16"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R
Kód: HP-DP6Z3ES
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP ProBook 4 G2aOperační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ 5 230
NPU: 16 TOPS
Paměť: 2 x 8GB DDR5-5600
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" WUXGA, matný, UWVA, 300 nitov
Grafická karta: AMD Radeon™ 760M
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: WiFi ax + BT
Porty USB:
1x USB 3.2 Gen 1.0 Type-A port; 5 Gbps signaling rate (powered)
2x USB 3.2 Gen 2.0 Type-C ports; 10 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4)
Další porty:
1x HDMI 2.1 (supports up to 4K @ 60 Hz)1x Headphone/microphone combo jack
Barva: Hliníkově stříbrná
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| EAN: | 826581369486 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Stříbrná |
| Bluetooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka jedn. balení: | 6.4 |
| Hmotnost jedn. balení: | 2.180 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| Model: | G2a |
| Modelová řada: | HP ProBook 4 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | DP6Z3ES#BCM |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-230 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.4x41.6x6.4 |
| Šířka jedn. balení: | 30.4 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balení: | 41.6 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,5 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Značka: | HP |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
