Lenovo IdeaCentre/AIO 27ARR9/27"/FHD/R5-7535HS/16GB/512GB/AMD int/W11H/Šedá/2R
Kód: LNPF0HQ003XCKS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9Operační systém: Windows 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 16GB DDR5-4800
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Jeden disk, až 1TB M.2 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits bezodrazový, 99% sRGB, 3 strany bez okrajů, hardwarově nižší modré světlo, nedotykový
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG kodek, 3Wx2, HARMAN
Web kamera: 5.0MP + IR
Myš: USB Calliope myš, Black
Klávesnice: USB Calliope klávesnice, černá, česky / slovensky
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Síť: Integrovaný Ethernet 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Konektory USB:
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat
Další konektory:
*1x HDMI-in 1.4
*1x HDMI-out 2.1 TMDS
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x napájecí konektor
*1x kombinovaný sluchátka / mikrofon jack (3.5mm)
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 integrovaný v SoC
Napájení: 135W 90% Adapter
Barva: Tmavě šedá (Luna Grey)
Rozměry (ŠxHxV): 611.72 x 192 x 473.16 mm
Hmotnost: cca. 7.1 kg
Záruka: 2 roky (3 roky po registraci)
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_27ARR9?M=F0HQ003XCK
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.1 kg |
| EAN: | 198153987443 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 7000 |
| Generování skriptu podrobněji: | AMD logo |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI (počet): | 2 |
| Hloubka jedn. balení: | 22 |
| Hmotnost jedn. balení: | 11.100 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,55 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Model: | AIO 27ARR9 |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaCentre |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | F0HQ003XCK |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Počet USB portů (celkem): | 4 |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Přesný model CPU: | R5-7535HS |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 77x57x22 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Šířka jedn. balení: | 77 |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 135 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balení: | 57 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| Záruka (roky): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
