Lenovo IdeaPad 5 2-in-1/14AHP11/R5-230/14"/WUXGA/T/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R
Kód: LNN83UJ000YCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
IdeaPad 5 2-in-1 14AHP11Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 230 (6C/12T, 3.5/4.9GHz, 6MB L2/16MB L3)
NPU: 16 TOPS
Paměť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Maximální velikost: 32 GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 2 M.2 sloty, 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot + 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Displej: 14" (1920 x 1200) IPS, 400nitů , Lesklý, 60 Hz, Touch
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M Graphics
Audio: High Definition Audio, Realtek ALC3287 codec
Webkamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstu: Ne
Pero: Ano
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4
Porty:
*1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
*1x USB-A (USB 5Gbps)
*2x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm)
*1x microSD card reader
TPM 2.0: Ano
Baterie: 60Wh
Napájení: Není součástí balení
Barva: Luna Grey
Materiál: Aluminium (Tops), PC-ABS + 40% GF (Bottom)
Rozměry: 311,6 x 224,9 x17,4 mm
Hmotnost: 1,54 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 60 |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ano |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 17,4 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,54 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| Model: | 14AHP11 |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| Možnost více disků (počet): | 2 |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 83UJ000YCK |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-230 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Šířka (mm): | 311,6 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška (mm): | 224,9 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,5 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Lenovo |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Materiál: | Hliník |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
