Lenovo IdeaPad Pro 5/16IPH11/U9-386H/16"/2880x1800/32GB/1TB/RTX 5060/bez OS/Gray/2R
Kód: LNN83SK003VCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Pro 5 16IPH11*Copilot+
*OLED Displej
*RTX 5060
Operační systém: bez OS
Procesor: Intel Core™ Ultra 9 386H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 4.9GHz, 18MB Intel® Smart Cache
NPU: 50 Tops
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5X-8533
Počet slotů (celkem/volných): -
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: SD Card Reader
Displej: 16" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 1000
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7
Audio: High Definition (HD) Audio
Webkamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: Buttonless glass surface multi-touch touchpad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstu: Ne
Pero: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Porty:
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On1x USB-A (USB 5Gbps)2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.11x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)1x SD card reader
TPM 2.0: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: 99,9Wh
Napájení: Bez napájecího adaptéru
Barva: Luna Grey
Materiál: Hliník
Rozměry: 356 x 250 x 15.64 mm
Hmotnost: Od 1,82kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/IdeaPad_Pro_5_16IPH11?M=83SK003VCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 9 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 99,9 |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Displej - rozlišení: | 2880x1800 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Hloubka (mm): | 250 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,82 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| Model: | 16IPH11 |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaPad Pro 5 |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Part Number: | 83SK003VCK |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Přesný model CPU: | U9-386H |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Šířka (mm): | 356 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 15,64 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Lenovo |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Materiál: | Hliník |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
