Lenovo ThinkCentre neo/50t Gen 6/Tower/U5-225/16GB/512GB/Intel int/W11P/3ROn-Site
Kód: LNP13BD0030CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: ThinkCentre neo 50t Gen 6Provedení: Tower
Operační systém: Windows 11 pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache
Čipová sada: Intel® B860 Chipset
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Grafická karta: Integrated Intel Graphics
Paměť: 16GB UDIMM DDR5-5600
Max. velikost: 64GB
Počet pozic (celkem / volné): 2/1
Síť: RTL8111K, 1x RJ-45
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Zadní konektory:
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x DisplayPort 1.4
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x line-out (3.5mm)
*1x VGA
Přední konektory:
*1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with data transfer and 15W charging
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x microphone (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: 3-in-1
Rozměry: 145 x 292.2 x 365 mm
Hmotnost: 5.8kg
Napájení: 200W 90% Adapter
Klávesnice: USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Záruka: 3 roky Onsite
Stránky výrobce:
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_50t_Gen_6?M=13BD0030CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.804 kg |
| EAN: | 199271017630 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hloubka jedn. balení: | 24.8 |
| Hmotnost jedn. balení: | 6.804 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,9 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Model: | 50t Gen 6 |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre neo |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 13BD0030CK |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | Tower |
| Přesný model CPU: | U5-225 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 40.2x54.1x24.8 |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Šířka jedn. balení: | 40.2 |
| TCO Certified: | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 3 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| VESA standard: | Ne |
| VGA (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 200 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balení: | 54.1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
