Lenovo ThinkPad E/E16 G3/U7-258V/16"/WUXGA/32GB/1TB/Intel int/W11P/Black/3R On-Site
Kód: LNN22AY0028CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel)Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor:Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
Paměť:32GB Soldered LPDDR5X-8533, MoP
Memory
Pevný disk:1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: Ne
Displej:16" WQXGA (2560x1600) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz
Grafická karta:Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace:Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3
USB:
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
*1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
Baterie: 64Wh
Napájení:65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá
Rozměry: 356 x 249 x 10.1/17.05
Hmotnost: Od 1,61 kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_Intel?M=22AY0028CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.658 kg |
| EAN: | 199275371929 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 64 |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 249 |
| Hloubka jedn. balení: | 7.9 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 2.658 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,63 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Model: | E16 G3 |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkPad E |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Možnost více disků (počet): | 1 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Part Number: | 22AY0028CK |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-258V |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 32.8x49.6x7.9 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 356 |
| Šířka jedn. balení: | 32.8 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025040139 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 249 |
| Výška jedn. balení: | 49.6 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Značka: | Lenovo |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Materiál: | Hliník |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
