Lenovo ThinkPad L/L13 2-in-1 Gen 6 (AMD)/R5PRO-215/13,3"/WUXGA/T/16GB/512GB/AMD int/W11P/Gray/3R On-
Kód: LNN21RD0008CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Model:ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 (AMD)Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech /Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 215 (6C / 12T, 3.2 / 4.7GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť:16GB Soldered LPDDR5X-7500
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Pevný disk:512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej:13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, Touch
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5MP+ IR s krytkou
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano (optional)
WWAN:Upgradable to 4G
Síť: bez Ethernetu
Bezdrátová komunikace:MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4
USB:
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On
*2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*(optional) Nano-SIM Card Slot
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 54,7Wh
Napájení: 65W USB-C
Barva: Šedá
Materiál:Hliník (Top), PC+40% GF (Bot)
Rozměry: 299 x 215 x 15.7 mm
Hmotnost: 1,30 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 3roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_L13_2_in_1_Gen_6_AMD?M=21RD0008CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| EAN: | 199271052099 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 54,7 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Volitelně |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ano |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 12 |
| Hloubka jedn. balení: | 7.9 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost jedn. balení: | 2.200 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,30 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,7 |
| Model: | L13 2-in-1 Gen 6 (AMD) |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkPad L |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 21RD0008CK |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5PRO-215 |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 27.4x43.8x7.9 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 299 |
| Šířka jedn. balení: | 27.4 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka ("): | 13,3 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška (mm): | 215 |
| Výška jedn. balení: | 43.8 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,2 |
| Záruka baterie: | 12 měsíců |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Značka: | Lenovo |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Materiál: | Hliník a plast |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
