Lenovo Yoga Mini/01IPH11/Mini/U5-325/16GB/512GB/Intel int/W11H/3ROn-Site
Kód: LNP91E7000MMK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Yoga Mini 01IPH11Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel Smart Cache
Paměť: 16GB Soldered LPDDR5X-8533
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Maximální velikost paměti: 32 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics
Audio: ALC3341S
Síť: 1x RJ-45 (2.5GbE)
Bezdrátová komunikace:
*Wi-Fi-7
*Bluetooth 5.4
Klávesnice: Ne
Myš: Ne
Napájení: 100W 90% Adapter
Přední porty:
*1x Thunderbolt 4
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) with USB PD-in
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x HDMI® 2.1 TMDS
*1x 2.5GbE Ethernet (RJ-45
Porty vlevo:
*1x Thunderbolt 4
*1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Porty vpravo:
*1× zapínací tlačítko se čtečkou otisku prstu
Rozšiřující sloty:
*2x M.2 slots (jden pro WLAN, jeden pro SSD)
Barva: Seashell
Rozměry: 130 x 130 x 48.6 mm
Hmotnost: 0,6 Kg
Záruka: 36 Měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.686 kg |
| EAN: | 199275147418 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Béžová |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | Intel dedikovaná |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hloubka jedn. balení: | 12.3 |
| Hmotnost jedn. balení: | 1.686 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Klávesnice: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Model: | 01IPH11 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga Mini |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 91E7000MMK |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | Mini PC |
| Přesný model CPU: | U5-325 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.2x28.7x12.3 |
| Šířka jedn. balení: | 20.2 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 1 |
| USB 3.x (zadní): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 1 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 1 |
| VGA (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 100 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balení: | 28.7 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
