Lenovo Yoga Slim 7/14AKP10/AI7-345/14"/2880x1800/16GB/512GB/AMD int/W11H/Tidal Teal/3R On-Site
Kód: LNN83JY009VCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo Yoga Slim 7Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 345 (6C/12T, 2/4,6GHz, 6MB L2/ 8MB L3)
NPU: 50 TOPS
Paměť: 16GB Soldered LPDDR5X-7500
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Maximální velikost: 16GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 1
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: NE
Displej: 14" 2880 x 1800 OLED,1100 nitů (peak)/500 nitů (typicky), Lesklý, 120 Hz, Flicker Free
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: High Dfeinition Audio, Realtek ALC3306 codec
Webkamera: FHD 1080p + IR with E-shutter
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstu: Ne
Pero: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4
Porty:
*1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
*2x USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 45-65W a DisplayPort 2.1
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Sluchátka/Mikrofon combo jack (3,5mm)
TPM 2.0: Ano
Baterie: 70 Wh
Napájení: USB-C
Barva: Tidal Teal
Materiál: Hliník
Rozměry: 312 x 219,3 x 13,9 mm
Hmotnost: 1,19 kg
Záruka: 3 roky On-site
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 7 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Tidal Teal |
| Baterie - kapacita (Wh): | 70 |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Displej - rozlišení: | 2880x1800 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 13,9 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,19 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Model: | 14AKP10 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| Možnost více disků (počet): | 1 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | 83JY009VCK |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI7-345 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Šířka (mm): | 312 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška (mm): | 219,3 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Značka: | Lenovo |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1100 |
| Materiál: | Hliník |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
