Lenovo Yoga Slim 9/14ILL10/U7-258V/14"/4K/T/32GB/1TB/Intel int/W11H/Tidal Teal/3R On-Site
Kód: LNN83CX003MCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo Yoga Slim 9Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4 LPE)/ 8T,Max Turbo up to 4,8GHz, 12MB Intel Smart Cache
NPU: 47 TOPS
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5X-8533
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 1x 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 14" 3840x2400 OLED, 750 nitů (peak)/600 nitů (typicky), Lesklý, 120Hz, Dotykový
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics
Audio: High Definition Audio, Realtek ALC3306 codec
Webkamera: FHD 1080p (32MP) s E-shutter
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstu: Ano
Pero: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4
Porty:
*2x Thunderbolt 4, s USB PD 45-65 a DisplayPort 2.1
TPM 2.0: Ano
Baterie: 75Wh
Napájení: Thunderbolt 4
Barva: Tidal Teal
Materiál: Hliník
Rozměry: 312,93 x 203,5 x 14,55 mm
Hmotnost: 1,23 kg
Záruka: 3 roky On-site
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Farba: | Tidal Teal |
| Baterie - kapacita (Wh): | 75 |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Displej - rozlišení: | 3840x2400 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 14,55 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1.23 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Model: | 14ILL10 |
| Modelová řada: | Lenovo Yoga Slim 9 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Možnost více disků (počet): | 1 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Part Number: | 83CX003MCK |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-258V |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Šířka (mm): | 312,93 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 203,5 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Značka: | Lenovo |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 750 |
| Materiál: | Hliník |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
