LG/65UK762H/65"/4K UHD/Černá
Kód: 20802800558
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
65" LG LED HTV 65UK762HTyp obrazovky: LED LCD
Úhlopříčka [palce]: 65"
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Vylepšení obrazu:
*AI Picture Pro
*HDR (10 Pro / HLG)
*Game optimizer
Výstupní výkon zvuku: 20 W
Vylepšení zvuku
*AI Sound
*AI Acoustic Tuning
*LG Sound Sync
Konektory
*3x HDMI in
*2x USB 2.0
*1x Digitální Audio out (Optical)
*1x Externí reproduktor out (3,5 mm Phone Jack)
*1x Headphone Out
*1x CI Slot (CI + 1.4 ECP)
*2x RJ45 (Ethernet, Aux)
*1x RS-232C (Phone Jack)
Tunery
*DVB-T2/C/S2
Montáž na zeď: Ano; 200 x 200 mm
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 155 W
Třída energetické náročnosti: F
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,5 W
Barva: Charcoal Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1454 x 909 x 340 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1454 x 838 x 57,7 mm
Hmotnost [kg]: 23 kg (se stojanem); 21,6 kg (bez stojanu)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotelové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Apple AirPlay / AirPlay 2: | Ano |
| Farba: | Černá |
| DVB-C: | Ano |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Hmotnost přesná (kg): | 21,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Model: | 65UK762H |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Part Number: | 65UK762H0LB.AEU |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Reproduktory - výkon: | 20W |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 1454x838x57,7 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Uhlopriečka ("): | 65 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Značka: | LG |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 330 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
