Microsoft Surface Pro 13" (12. edice)/U5-335/13"/2880x1920/T/32GB/512GB/Intel int/W11P/Platinum/2R
Kód: 1907301302
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Microsoft Surface Pro for Business 13" (12. edice)tenký a lehký tablet
*Copilot+ PC
*stojánek s 165° ohebným pantem
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365 Apps
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 335 (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,6 GHz, LPE-core 1,6/3,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, 50 TOPS
Grafická karta: Intel® Graphics
Senzory:
*senzor okolní barvy
*akcelerometr
*gyroskop
*magnetometr
*NFC
Zabezpečení:
*zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker
*počítač s izolovaným jádrem Windows 11
*technologie Microsoft Pluton
*ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
*NFC autentifikace
Displej: dotykový 13" PixelSense Flow antireflexní LCD, Dolby Vision IQ™
Rozlišení: 2880×1920 (267 PPI)
Poměr stran: 3:2
Obnovovací frekvence: až 120 Hz
Kontrastní poměr: 1300:1
Jas: 600 nitů
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Paměť: 32GB LPDDR5x
Úložný prostor: 512GB
Baterie: 47Wh
Připojení:
*2× USB-C® s rozhraním USB4®/Thunderbolt™ 4 s podporou pro: mabíjení/přenos dat/DisplayPort 2.1 s podporou až tří 4K monitorů při 60 Hz
*1× port Surface Connect
*1× port Surface Pro 13" Keyboard
Kamery, video a zvuk
*přední kamera Surface Studio - 1440p (Quad HD) kamera s ultra širokým zorným polem
*podpora efektů Windows Studia s funkcemi automatického rámování, očního kontaktu, rozmazání portrétu a rozostření pozadí
*10 Mpix ultra HD zadní kamera
*ověřování obličejem Windows Hello pomocí kamery s vylepšeným zabezpečením přihlášení
*duální studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
*2W stereo reproduktory s Dolby Atmos®
*podpora Bluetooth® LE Audio
Bezdrátové připojení
*Wi-Fi 7
*Bluetooth® Core 5.4
Vnější design
*plášť: eloxovaný hliník
*barva: platinová
*fyzická tlačítka: hlasitost, napájení
Obsah balení:
*Surface Pro
*39W zdroj napájení Surface Connect
*úvodní příručka
*dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 287x209x9,3mm
Hmotnost: 895g
Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem)
Klávesnice, pero a myš nejsou součástí produktu. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/en-us/d/surface-pro-for-business-13-inch-12th-edition-intel/8mzbmmcjzpn4?ocid=cmmjcz28if8
Odkaz na požadavky na nabíjení Surface Pro: https://support.microsoft.com/en-US/surface/battery/surface-charging-requirements-and-power-supplies
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ntb 2 v 1 oddeliteľné kláv. - Intel |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| EAN: | 196388689736 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Farba: | Platinová |
| Baterie - kapacita (Wh): | 47 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 2880x1920 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 9,3 |
| Hmotnost: | Super lehký do 1 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 0,895 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Model: | Microsoft Surface Pro 13" (12. edice) |
| Modelová řada: | MS Surface Pro 13 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Part Number: | EP2-55193 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-335 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Šířka (mm): | 287 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | ??? |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 39 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška (mm): | 209 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Microsoft |
| Baterie - počet článků: | 4 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
| Materiál: | Hliník |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
