MSI Cubi/NUC 1MG-434EU/Mini/5-120U/16GB/512GB/Intel int/W11H/3R
Kód: 1882100094
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MSI Cubi NUC 1MG-434EUOperační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 120U (1O jader (2x P-core, 8x E-core), 12 vláken, P-core 1.4/5.0GHz, E-Core 0.9/3.8GHz, 12 MB Intel® Smart Cache)
Paměť: 1x 16GB
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost paměti: 64 GB
Pevný disk: 512GB PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe M.2 2280 M-KEY
Audio: Realtek ALC256, 2.1 Channel HD Audio
Chlazení: Air cooling
Síť: 2x 2.5GBps RJ45
Bezdrátová komunikace:
*Wi-Fi 6E
*Bluetooth 5.3
Klávesnice: Ne
Myš: Ne
Napájení: 120W
Přední porty:
* 2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A
* 1x Mic-in/Headphone-out combo
* 1x čtečka karet
Zadní porty:
* 2x Thunderbolt
* 2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A (R)
* 2x RJ45 (2,5Gbps)
* 2x HDMI v2.1
Rozšiřující sloty: 2x M.2 slot (z toho 1x obsazený), 1x 2.5" Drive Bay
Barva: Černá
Rozměry: 135,6 x 132,5 x 50,10mm
Hmotnost: 0,625kg
Záruka: 36 měsíců
Odkaz: https://cz.msi.com/Business-Productivity-PC/Cubi-NUC-1MX/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.652 kg |
| EAN: | 4711377446631 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI (počet): | 2 |
| Hloubka jedn. balení: | 9.8 |
| Hmotnost jedn. balení: | 1.652 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Klávesnice: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Model: | NUC 1MG-434EU |
| Modelová řada: | MSI Cubi |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Operačná pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | Cubi NUC 1MG-434EU |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet LAN portů: | 2 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | Mini PC |
| Přesný model CPU: | 5-120U |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 22.2x21.2x9.8 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Šířka jedn. balení: | 22.2 |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 2 |
| VESA standard: | Ano |
| VGA (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 120 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balení: | 21.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,4 |
| Záruka (roky): | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
