MSI Cubi/NUC AI+ 2MG-040EU/Mini/U5-226V/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: 1882100074
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Cubi NUC AI+ 2MG-040EUOperační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 processor 226V
Paměť: 16 GB Memory on Package (MOP)
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Maximální velikost paměti: 32 GB
Pevný disk: 512GB PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe, M.2-2280 M-KEY
Audio: 2-Channel High Definition Audio
Chlazení: Air cooling
Síť: 2x Intel I226-V
Bezdrátová komunikace:
*Wi-Fi 6E
*Bluetooth 5.3
Klávesnice: Ne
Myš: Ne
Napájení: 120W
Přední porty:
*2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A
*1x Mic-in/Headphone-out combo
*1x Card Reader
*1x Copilot Button
Zadní porty:
*2x USB 2.0 Type A (R)
*2x Thunderbolt 4
*2x RJ45
*2x WiFi Antenna
*1x HDMI out 2.1
Rozšiřující sloty: Ne
Barva: Černá
Rozměry: 135.6 x 132.5 x 50.1
Hmotnost: 0.667
Záruka: 36 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| EAN: | 4711377383967 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hloubka jedn. balení: | 9.9 |
| Hmotnost jedn. balení: | 1.650 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Klávesnice: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Model: | NUC AI+ 2MG-040EU |
| Modelová řada: | MSI Cubi |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Part Number: | Cubi NUC AI+ 2MG-040EU |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet LAN portů: | 2 |
| Provedení: | Mini PC |
| Přesný model CPU: | U5-226V |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 22.3x21.2x9.9 |
| Šířka jedn. balení: | 22.3 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 2 |
| VESA standard: | Ano |
| VGA (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 120 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balení: | 21.2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Záruka (roky): | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
