Synology HAT3320/20TB/HDD/3.5"/SATA/7200 RPM/Stříbrná/3R
Kód: 1129953D56
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Synology HAT3320-20T 3.5" SATA HDDKapacita: 20 TB
Rozhraní: SATA Gb/s
Rychlost čtení: 295MB/s
Rychlost zápisu: 295MB/s
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.696 kg |
| EAN: | HDEX00WJ4A51 |
| Farba: | Stříbrná |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnost jedn. balení: | 0.696 |
| Kapacita disku: | 20TB |
| Modelová řada: | Synology HAT3320 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | 7 200 |
| Part Number: | HAT3320-20T |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Provedení: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní U.2: | Ne |
| Rozměr disku: | 3.5" |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.3x15.2x3 |
| Rychlost čtení (MB/s): | 295 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 295 |
| Šířka jedn. balení: | 15.3 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ úložiště: | HDD |
| Výška jedn. balení: | 15.2 |
| Záruka (roky): | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
