Synology HAT5310/16TB/HDD/3.5"/SATA/SAS/7200 RPM/Stříbrná/5R
Kód: 1129953D11A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Synology HAT5310-16T 3.5" SATA HDDKapacita: 16 TB
Rozhraní: SATA 6Gb/s
Rychlost rotace: 7200rpm
Rychlost čtení: 281MB/s
Rychlost zápisu: 281MB/s
Záruka: 5 let
Stránka výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/drives/hdd/enterprise-hat#specs
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.702 kg |
| EAN: | HDEPZ11J4A51 |
| Farba: | Stříbrná |
| Hloubka jedn. balení: | 3.8 |
| Hmotnost jedn. balení: | 0.702 |
| Kapacita disku: | 16TB |
| Modelová řada: | Synology HAT5310 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | 7 200 |
| Part Number: | HAT5310-16T |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Provedení: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ano |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní U.2: | Ne |
| Rozměr disku: | 3.5" |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.5x15.8x3.8 |
| Rychlost čtení (MB/s): | 281 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 281 |
| Šířka jedn. balení: | 12.5 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ úložiště: | HDD |
| Výška jedn. balení: | 15.8 |
| Záruka (roky): | 5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
