Synology TC510 IP kamera
Kód: 11299530026
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Synology TC510 IP kamera*BC510 je kamera v provedení turret využívající umělou inteligenci
*Nepřetržitý a konzistentně čistý záznam
*Snadné nastavení a přístup odkudkoliv
*Rozšiřte svoje sledování o kamery vybavené umělou inteligencí
*Spolehlivost a zabezpečení, na které se můžete spolehnout
Režim: Den, Noc, Plán, Automaticky
Rozlišení videa: 2880 x 1620 @ 30FPS
Detekce: Zvuku, Manipulace, Pohybu, Osob, Vozidel, Davů, Zdržujících se osob
Maximální přenosová rychlost: 8192 kbps
Mikrofon: Ano
Objektiv:
*Ohnisková vzdálenost: 2,8mm
*Pevné ohnisko
*Clona: F1.8
I/O:
*1x Ethernet RJ45 10M/100M
*1x slot na karty MicroSD (Podporovaný formát souboru exFAT; karta microSD není součástí dodávky)
Spotřeba energie: 4,8 W
Rozměry: 97 x 97 x 88 mm
Hmotnost: 387 g
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dome drôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.626 kg |
| EAN: | 4711174726677 |
| Audio vstup: | Ano |
| Farba: | Bílá |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 12.9 |
| Hmotnost jedn. balení: | 0.626 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | Ze sítě 12V DC |
| Ohnisková vzdálenost objektivu: | 2.8mm |
| Part Number: | TC510 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Provedení kamery: | Turret |
| Rozlišení: | 2880x1620 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.7x18x12.9 |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 97 x 97 x 88 |
| Rozpoznávání aut: | Ano |
| Rozpoznávání lidí: | Ano |
| Rozpoznávání zvířat: | Ne |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Šířka jedn. balení: | 13.7 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Umístění kamery: | Venkovní |
| Výška jedn. balení: | 18 |
| Wi-Fi: | Ne |
| Záznamové médium: | MicroSD/SDHC/SDXC |
| Noční vidění (IR přísvit) (m): | 15 a více |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
