WD Red Plus/4TB/HDD/3.5"/SATA/5400 RPM/Červená/3R
Kód: 204200980802
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Western Digital RedProvedení: 3,5” HDD
Kapacita: 4 TB
Rozhraní: SATA III 6 GB/s
Rychlost otáček: 5 400 rpm
Vyrovnávací paměť: 256 MB
Rozměry: 101 x 26 x 146 mm (Š x V x H)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5" SATA |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.554 kg |
| EAN: | 718037899794 |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Buffer u HDD (MB): | 256 |
| Generování skriptu podrobněji: | Skript popis |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnost jedn. balení: | 0.554 |
| Kapacita disku: | 4TB |
| Modelová řada: | WD Red Plus |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku (rpm): | 5 400 |
| Part Number: | WD40EFPX |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Provedení: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr disku: | 3.5" |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.7x16.5x3.4 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Šířka jedn. balení: | 14.7 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Datová uložiště NAS |
| Výška jedn. balení: | 16.5 |
| Záruka (roky): | 3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
