Xiaomi 14T Pro/12GB/512GB/Titan Gray
Kód: 95XIA517
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 250€

Doručenie do 24 hod.
v pracovné dni na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
*Gorilla Glass 5
*HDR 10+
*IP68
*SOS tlačítko
*Dolby Atmos
Operační systém: Android 14
Procesor - počet jader: MediaTek/ Dimensity 9300+ - 8 core
Uživatelská paměť: 512 GB
Velikost RAM [GB]: 12
Displej - úhlopříčka [palce]: 6.67” AMOLED
Displej - rozlišení [pix]: 1220 × 2712
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
Dual SIM/ Nano SIM
*GSM/GPRS (2G)
*WCDMA (3G)
*LTE (4G)
*5G
*VoWiFi
*VoLTE
GPS: GPS, A-GPS
Konektivita:
* OTG
*Bluetooth 5.3
*WiFi 7
*NFC
*Infraport
*USB-C
Senzory:
*Čtečka otisků prstů v displeji
* Odemykání tváří
*Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor)
*Senzor přiblížení (proximity)
*Světelný senzor
*Digitální kompas (magnetický senzor)
*Gyroskop
Fotoaparát:
Počet objektivů zadního fotoaparátu: 3x
*Širokoúhlý hlavní objektiv Leica- 50MP s OIS
*Teleobjektiv Leica - 50MP
*Ultraširokoúhlý objektiv Leica - 12MP
Počet objektivů předního fotoaparátu: 1x
*32MP přední kamera
Maximální rozlišení videa: 7680 × 4320 (8K Ultra HD)
Baterie:
*Kapacita [mAh]: 5000
*Rychlé nabíjení
*Max. výkon drátového nabíjení: 120
* Max. výkon bezdrátového nabíjení: 50
*Vestavěná baterie
Rozměry [mm]: 160.4 x 75.1 x 8.4
Hmotnost [g]: 209
Obsah balení:
*Fólie na displej (nalepená z výroby)
*Nabíjecí kabel (USB-A na USB-C)
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chytré mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.442 kg |
| EAN: | 6941812789032 |
| A-GPS: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| Barva - přesná: | Titan Gray |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,0 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,6 |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Datové sítě: | 5G |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Funkce Dual SIM: | Ano |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hloubka (mm): | 8,4 |
| Hloubka jedn. balení: | 5 |
| Hmotnost (g): | 209 |
| Hmotnost jedn. balení: | 0.442 |
| HW klávesnice: | Ne |
| Kapacita baterie (mAh): | 5000, od 5000 do 5990 mAh |
| Konektor datový/napájecí: | USB-C |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + eSIM |
| Model: | 14T Pro |
| Model CPU: | Dimensity 9300+ |
| Modelová řada: | Xiaomi 14T Pro |
| NFC: | Ano |
| Obsah balení: | 0 |
| Odemykání obličejem: | Ano |
| Odolnost: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| OTG: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Pamäť RAM (GB): | 12 |
| Part Number: | 57294 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Rozlišení displeje (pix): | 2712x1220 |
| Rozlišení videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.3x9.5x5 |
| Senzory: | Pohybový senzor (akcelerometr, G-senzor) |
| Šířka (mm): | 75,1 |
| Šířka jedn. balení: | 18.3 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Typ úložiště: | Nepodporuje |
| Velikost displeje ("): | 6,67 |
| Velikost SIM: | nano |
| Verze operačního systému: | Android 14 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 120 |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Výška (mm): | 160,4 |
| Výška jedn. balení: | 9.5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Zadní fotoaparát (přisvětlení): | Ano |
| Záruka: | 2 Roky |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 32 |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
